Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Gratis verzending vanaf 449 €
Servicepartner voor meer dan 50 fabrikanten
Meer dan 40.000 reserveonderdelen in het assortiment
+10 jaar ervaring
Roostersteun, roosterhouder en bodemstenset

Houtkachel- en pelletkachelonderdelen per soort

Ons assortiment omvat tal van originele onderdelen voor houtkachels en pelletkachels. Ontdek hier onze houtkachelonderdelen overzichtelijk gesorteerd per soort.

Meest gezochte kachelonderdelen

Meer soorten onderdelen

Bekijk alle draaiplateaus voor kachels
Draaiplateaus
Bekijk alle staandroosters voor kachels
Staandroosters
Bekijk alle roosterlagers voor kachels
Roosterlagers
Bekijk alle aslades voor kachels
Aslades
Bekijk alle kacheldeuren
Kacheldeuren
Bekijk alle ombouwsets voor kachels
Ombouwsets
Bekijk alle vijzelmotoren voor pelletkachels
Vijzelmotoren
Bekijk alle asopvangplaten voor kachels
Asopvangplaten
Bekijk alle warmteopslagstenen voor kachels
Warmteopslagstenen
Bekijk alle branderbakken voor pelletkachels
Branderbakken

Onze topmerken

Bekijk alle onderdelen van Spartherm
Spatherm onderdelen
Bekijk alle onderdelen van Lotus
Lotus onderdelen
Bekijk alle onderdelen van Austroflamm
Austroflamm onderdelen
Bekijk alle onderdelen van Justus
Justus onderdelen
Bekijk alle onderdelen van Attika
Attika onderdelen
Bekijk alle onderdelen van Contura
Contura onderdelen

Kunt u uw onderdeel niet vinden of heeft u een speciale aanvraag?
Neem contact met ons op

Dien uw individuele onderdelenaanvraag in via ons onlineformulier.

Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Onderdeel aanvragen
Hier kunt u uw fabrikant, uw model en uw onderdelensoort selecteren:

Filter

Nog 4 op voorraad!
Leda Karat 512 D Achterste muur steen midden B
Leda Karat 512 D Achterste muur steen midden B
Productnummer: 01035173
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 109,71

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Nog 4 op voorraad!
Leda Karat 570 N Achterste muur steen midden B
Leda Karat 570 N Achterste muur steen midden B
Productnummer: 01035181
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 109,71

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Leda Karat 512 W vlamplaat B
Leda Karat 512 W vlamplaat B
Productnummer: 01035207
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 138,58

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Nog 1 op voorraad!
Leda Karat 511 D Achterste muur steen boven B
Leda Karat 511 D Achterste muur steen boven B
Productnummer: 01035212
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 105,86

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Techfire Hiri Deurafdichting
Techfire Hiri Deurafdichting
Productnummer: 01035216
Fabrikant: Techfire

Inhoud: 1.95 meter (€ 14,13 / 1 meter)

Normale prijs: € 27,55

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Techfire Vancouver Deurafdichting
Techfire Vancouver Deurafdichting
Productnummer: 01035218
Fabrikant: Techfire

Inhoud: 1.95 stuks (€ 14,13 / 1 stuks)

Normale prijs: € 27,55

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Techfire Stockholm Deurafdichting
Techfire Stockholm Deurafdichting
Productnummer: 01035223
Fabrikant: Techfire

Inhoud: 1.95 stuks (€ 14,13 / 1 stuks)

Normale prijs: € 27,55

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Techfire Irina Deurafdichting
Techfire Irina Deurafdichting
Productnummer: 01035228
Fabrikant: Techfire

Inhoud: 1.95 meter (€ 14,13 / 1 meter)

Normale prijs: € 27,55

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Techfire Zara Deluxe Deurafdichting
Techfire Zara Deluxe Deurafdichting
Productnummer: 01035230
Fabrikant: Techfire

Inhoud: 1.95 meter (€ 14,13 / 1 meter)

Normale prijs: € 27,55

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Leda Karat 571 D Achterste muur steen boven B
Leda Karat 571 D Achterste muur steen boven B
Productnummer: 01035231
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 105,86

  Levertijd ca. 5-6 weken

Techfire Andromeda Deurafdichting
Techfire Andromeda Deurafdichting
Productnummer: 01035236
Fabrikant: Techfire

Inhoud: 1.95 stuks (€ 14,13 / 1 stuks)

Normale prijs: € 27,55

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Leda Sandia Achterste muur steen rechts
Leda Sandia Achterste muur steen rechts
Productnummer: 01035253
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 76,99

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Leda Karat 510 N Ombouwset binnenwerk
Leda Karat 510 N Ombouwset binnenwerk
Productnummer: 01035258
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 1.004,72

  Levertijd ca. 5-6 weken

Leda Karat 570 D binnenwerk B
Leda Karat 570 D binnenwerk B
Productnummer: 01035260
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 685,21

  Levertijd ca. 5-6 weken

Leda Karat 570 N binnenwerk B
Leda Karat 570 N binnenwerk B
Productnummer: 01035262
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 685,21

  Levertijd ca. 5-6 weken

Techfire Rondo Aslade
Techfire Rondo Aslade
Productnummer: 01035323
Fabrikant: Techfire

Normale prijs: € 83,60

  Levertijd ca. 2-3 weken

Nog 4 op voorraad!
Leda Onda Zijsteen rechts midden
Leda Onda Zijsteen rechts midden
Productnummer: 01035332
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 75,07

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Techfire Magna 2 Aslade
Techfire Magna 2 Aslade
Productnummer: 01035337
Fabrikant: Techfire

Normale prijs: € 83,60

  Levertijd ca. 2-3 weken

Leda Brinell H2 vlamplaat Set B
Leda Brinell H2 vlamplaat Set B
Productnummer: 01035362
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 105,86

  Beschikbaar, levertijd: 4-6 dagen

Leda Madura 101 Zijsteen links voorkant B
Leda Madura 101 Zijsteen links voorkant B
Productnummer: 01035367
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 144,36

  Levertijd ca. 5-6 weken

Spartherm Speedy MRh Zijsteen Set D
Spartherm Speedy MRh Zijsteen Set D
Productnummer: 01035389
Fabrikant: Spartherm

Normale prijs: € 366,00

  Levertijd ca. 2-3 weken

Spartherm Mini Z1 H2O Veer Verbrandingskamerdeur
Spartherm Mini Z1 H2O Veer Verbrandingskamerdeur
Productnummer: 01035390
Fabrikant: Spartherm

Normale prijs: € 25,05

  Levertijd ca. 2-3 weken

Leda Karat 570 W binnenwerk
Leda Karat 570 W binnenwerk
Productnummer: 01035391
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 1.004,72

  Levertijd ca. 5-6 weken

Leda Karat 680 N binnenwerk B
Leda Karat 680 N binnenwerk B
Productnummer: 01035393
Fabrikant: Leda

Normale prijs: € 685,21

  Levertijd ca. 5-6 weken